OEK
ARCHAIKA
Data: styczeń-luty 2015
Miejsce: Sala Labirynt
Uwaga! Zajęcia z Beatą Pajest Lewandowską zostają zawieszone do odwołania.

Zapraszamy na zajęcia w nowej formule:

CO Z ARCHAIKĄ

KLIK!>>

Prowadzenie: Beata Pajest Lewandowska, Iwona Karcz

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe z najstarszym instrumentem muzycznym naszego świata – z własnym głosem. Aktywne ćwiczenia posłużą otwarciu i rozwijaniu naturalnych możliwości głosowych uczestników warsztatów, ze szczególnym uwzględnieniem archaicznego sposobu śpiewania, tzw. głosu białego.

24 I 2015 / 11:00 – 15:00 / Sala Labirynt

W programie pieśni noworoczne oraz kolędy ukraińskie.

28 II 2015 / 11:00 – 15:00 / Sala Labirynt

W programie pieśni miłosne.

Beata LEWANDOWSKA, Iwona KARCZ

Miłośniczki pieśni tradycyjnych, członkinie zespołu WTE I NAZOD śpiewającego tradycyjne śląskie pieśniczki.

Wstęp: 20 zł. Informacje, zapisy (z tygodniowym wyprzedzeniem): jozef.blacha@ck.art.pl, 608 021 631, 32 609 03 02.

Ośrodek Edukacji Kulturowej kształtuje w sposób holistyczny. Jego program obejmuje pogranicza kultury, psychologii, sztuki i nauki. Inspiruje on do samorozwoju w wymiarze psychologicznym i ekologicznym.