Zobacz

Narastający pejzaż
Data: 10.06 - 28.07.2017
Miejsce: Ściana Sztuki Dziecka
Wakacje z Future Artist

 

10 – 30.06.2017
Akcja artystyczna z udziałem dzieci 

 

1 – 28.07.2017
Pokaz finałowy 

 

 

Idea, koordynacja: Ewa Kokot

 

 


Wystawa która się zmienia niemal każdego dnia? Czemu nie! Za sprawą dzieci, wakacyjna ekspozycja Future Artist na Ścianie Sztuki Dziecka, przez niemal miesiąc będzie aktualizowana każdego dnia! 

 

Plakaty stworzone na akcję DZIECI KOCHAJĄ SZTUKĘ przez Magdalenę Niglus z wykorzystaniem prac dzieci uczestniczących w warsztatach twórczych na temat śląskiego pejzażu, staną się obiektem akcji artystycznej. 

 

Każdy pojedynczy plakat zostanie zindywidualizowany przez dzieci biorące udział w akcji w ramach „Lata w Mieście”. W ruch pójdą nożyczki, farby, kredki i klej. Wzbogacona o nowe dziecięce imaginarium, a pierwotnie dedykowane pejzażowi Śląska, wystawa plakatów zmieni się w ogromną panoramę regionu pełnią dziecięcej ekspresji i fantazji.

 


 


Wstęp wolny

 

 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij