Zobacz

jak zostać SEX GURU
Data: 17.10.2013. g. 19.00
Miejsce: Sala koncertowa
W 247 łatwych krokach... Najseksowniejsza komedia 2012

 

SEX GURU

 

 

17 października 2013

g. 19

Sala koncertowa CKK

 

 

 

29 stycznia 2013 roku SEX GURU gościł w Katowicach na VI Karnawale Komedii. Bilety na dwa spektakle z udziałem Tomasza Kota wyprzedały się błyskawicznie. Dlatego, na prośbę wielu mieszkańców miasta nasz sex-profesor wraca do Katowic, aby ponownie rozśmieszyć do łez, leczyć śmiechem i odpowiadać na najbardziej wyszukane pytania dotyczące tajemnic alkowy!

 

 

 

 

UWAGA!


Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne :)

Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks?

Czego tak naprawdę chcą kobiety?

Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”?

Czy mój mąż wie, że udaję?

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

 

 

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

 

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje :). Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę :)

 

SEX GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

 

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym :) – nie rezygnuj z dobrej zabawy - przyjdź i poznaj sekrety innych!

 ORGANIZATOR:


Makroconcert Polska Sp. z o.o.                                  tel:  +48 (22) 5793912   
ul. Wasiutyńskiego 3, 00-707  Warszawa                   fax: +48 (22) 6969901

WWW.MAKROKONCERT.PL


 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij