LASY KOBIÓRSKIE
Zbiórka: g. 11.40 Parking przed dworcem w Kobiórze

Przewodnik:

Barbara Ziemer - Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŚ

W programie XXVII szwendania ciekawostki przyrodnicze wielkiego kompleksu leśnego w Kobiórze. Wycieczka rozpocznie się na dworcu w Kobiórze, w samym środku pszczyńskiej puszczy. Skierujemy się ku południu, wchodząc w wielki kompleks dziewiczych lasów. Być może uda nam się spotkać żubra, raczej na pewno pod naszymi stopami przemknie żmija albo padalec. Ciekawym urozmaiceniem będzie niewątpliwie sieć śródleśnych stawów. Koniec trasy to również dworzec w Kobiórze.

Informacje dojazdowe:

Tym razem proponujemy skorzystanie z transportu kolejowego. Pociąg z Katowic odjeżdża o godzinie 10.59, dojeżdżając do Kobióra o 11.33.  Oficjalne rozpoczęcie: 11.40, parking przed dworcem w Kobiórze.

Udział bezpłatny. Organizator nie ponosi kosztów przejazdu.
Informacje, zapisy: paweł.graja@ck.art.pl, 32/ 609 03 18

Dołącz na Facebooku!