Guga Kids Design Vol. II

20 X 2013

STREFA CENTRALNA

Wstęp wolny!!!

Po kwietniowej, wiosennej odsłonie która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno po stronie wystawców jak i klientów postanowiliśmy zorganizować jesienną odsłonę. Nawiązaliśmy współpracę z Centrum Kultury Katowice i wspólnie jako organizatorzy realizujemy Targi vol. II. Ponownie zaprosiliśmy projektantów i dizajnerów z całej Polski. Wśród Wystawców znajdują się niezależne marki, które tworzą ubrania, akcesoria, galanterię i gadżety dla dzieciaków. Każdy będzie mógł dotknąć i zobaczyć na żywo asortyment który nie jest dostępny w szerokiej, sieciowej dystrybucji. W ramach imprezy przewidujemy wyświetlanie starych, kultowych polskich bajek. Podczas Kiermaszu sprzedawane będą losy, które wezmą udział w losowaniu nagród przekazanych przez Wystawców. Cały dochód z loterii przekazany zostanie na rzecz schroniska dla zwierząt. Wstęp na całą imprezę wolny. Dokładamy wszelkich starań aby Guga Kids Design na stałe wpisał się w kalendarz śląskich imprez.